Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

KARBAFED ve Kocaeli Gazetecilerinden Hopa Belediyesine Ziyaret!

KARBAFED ve Kocaeli Gazetecilerinden Hopa Belediyesine Ziyaret!
  • 11.07.2019
  • KARBAFED ve Kocaeli Gazetecilerinden Hopa Belediyesine Ziyaret! için yorumlar kapalı
  • 143 kez okundu

Kocaeli, Artvin, Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu (KARBAFED) ve Kocaeli Gazetecilileri Hopa Belediyesi’ne önemli ziyarette bulundu.

Kocaeli, Artvin, Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu (KARBAFED) ve Kocaeli Gazetecilileri Hopa Belediyesi’ne önemli ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’nin yokluğunda gerçekleşen ziyaret, Belediye Başkan Vekili İshak Karabulut tarafından kabul edildi.

Artvin kültürel gezi kapsamında Artvin ve ilçelerini gezen 40 kişilik gazeteci kafilesi Pazar günü Hopa ziyaretinde bulundu.

Hopa Belediyesi adına davet edilen Öğle yemeğinde neşeli sohbetler gerçekleşti, yemek sonrasında Hopa sahilini gezen kafile ile Hopa’nın kültürel, ekonomik faaliyetleri ve gelişimi konusunda istişarelerde bulunuldu.

İshak Karabulut; “Hopa’nın her türlü gelişmesinin hızla sürüyor olması, zengin bir kültüre sahip olmasıyla birlikte dünyanın her yerinde bir Hopalıyla karşılaşıla bilineceği gibi dünyanın her kesiminden insanların da Hopa’da karşılaşıldığını bu anlamda Hopa’nın gerek gümrük faaliyetleri kapsamında yoğun bir ticaret döngüsü olduğunu belediyemizin bu kapsamda yerel konaklama ve hizmet sektörünü iyileştirmek gelen misafirlerin huzurunu sağlamak gerekli ticari döngüsünün Hopa’da gerçekleşmesi için yeni çözümler içerisinde olduğunu, 4 milyon kişinin yılda Hopa da vakit geçirdiklerini her geçen yıl 1 milyon artış hedeflerinin olduğunu Hopa’yı her geçen gün her şeyiyle çok daha güzelliklerle dolu olacağını’’ belirtti.

KARBAFED öncülüğünde gerçekleşen kafile adına konuşmalar yapıldı.  Gazeteciler olarak belediyemize bu güzel karşılama ve ikramlarından dolayı teşekkürler sunulurken böylesine mükemmel bir doğayı görüp yüzleri gülen insanlar ile tanışmanın büyük bir mutluluk verdiğinin unutulmayacak bir eğitim çalışması seviyesinde geçen gezi olduğunu belirttiler.

Ç.P

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ