Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Kardelen’in Hayali Gerçek Oldu

Kardelen’in Hayali Gerçek Oldu
  • 08.06.2019
  • Kardelen’in Hayali Gerçek Oldu için yorumlar kapalı
  • 517 kez okundu

Kemalpaşa’nın gençlerinden Kardelen Yılmaz, eğitimini tamamlayarak çok sevdiği yeni ilçe Kemalpaşa’da hayalini kurduğu dükkanını açtı.

Adını Anne-babasının adlarını çağrıştıran “Nevay Optik” 250 davetlinin katılımı ile açıldı. Açılışı Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ali Balcıoğlu ve çeşitli Sivil Toplum Örgütleri katıldı.

Yoğun ilgi gören açılışta Başkan Ekmekçi bir gözlüğü denedi ve çok yakıştığını görünce “Kardelen kızımıza hayırlı uğurlu olsun, ilk kez bir gözlük bu kadar bana yakıştı” demesi ziyaretçilerde tatlı bir tebessüm yarattı.

Sempatikliği ile herkesin sevgisini kazanan, 22 yaşındaki Kardelen Yılmaz “Hayalimde hep yanımda olan Annem Nevin ve Babam Ayhan’a çok şey borçluyum. Okulumu bitirdim ve doğup büyüdüğüm Kemalpaşa’ya ve halkına benim de katkım olsun istedim. Yeni Kemalpaşa’da böyle bir ihtiyaç olduğunu bilerek 100 bin lira yatırım yaptım. Bundan sonraki süreçte “Her Şey Daha Güzel Olacak” dedi.

Açılışa katılan misafirler Kardelen Yılmaz’a hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulunarak yeni iş yerini ilk müşterileri oldular.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ