Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Kemalpaşa CHP Yönetiminden Hopa TSO’ya Ziyaret

Kemalpaşa CHP Yönetiminden Hopa TSO’ya Ziyaret
  • 09.03.2019
  • Kemalpaşa CHP Yönetiminden Hopa TSO’ya Ziyaret için yorumlar kapalı
  • 170 kez okundu

CHP Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Taner Çakır ve İlçe yönetimi yerel seçim çalışmaları kapsamında Hopa TSO’yu ziyaret ederek projelerini anlattılar.

CHP Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Taner Çakır ve İlçe yönetimi 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçim çalışmaları kapsamında Hopa TSO’yu ziyaret ederek projelerini anlattılar.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek seçimlerde yeniden Başkan adayı olduğunu ifade ederek 31 Mart yerel seçimlerine dair izledikleri yolu anlattı. Yürütülen seçim çalışmalarını ve belediye başkanlığı seçimlerinden zaferle çıkılması durumunda Kemalpaşa için bu dönem neler yapacağını Hopa TSO yöneticileriyle paylaştı.

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek öncelikle kendilerine seçim sürecinde ve sonrasında başarılar dileyerek, bir STK olarak Kemalpaşa Belediyesinden neler beklendiğini anlattı ve Kemalpaşa kilisesi, otogar, turizm gibi birçok farklı konuda öneriler içeren Hopa TSO Kemalpaşa Değerlendirme Raporunu kendilerine sundu.

Programlarındaki diğer ziyaretleri gerçekleştirmek üzere CHP heyeti Odadan ayrıldı.

Ç.P

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ