Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Kişisel Gelişim ve Mesleğe Hazırlama Eğitimi

Kişisel Gelişim ve Mesleğe Hazırlama Eğitimi
  • 15.10.2020
  • Kişisel Gelişim ve Mesleğe Hazırlama Eğitimi için yorumlar kapalı
  • 571 kez okundu

Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde 2020 yılında göreve başlayan sözleşmeli Orman Mühendisi ve Orman Muhafaza Memurlarının göreve hazırlanmaları amacıyla, Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanlığınca düzenlenen “Kişisel Gelişim ve Mesleğe hazırlama Eğitimi” DSİ Konferans Salonunda başladı.

Eğitime, Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Mehmet Koç, Orman Bölge Müdürü Dr.Mimar Sinan Özkaya, Bölge Müdür Yardımcısı Hüseyin Kalaycı, Giresun Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü Tuncay Dinç, Artvin Orman İşletme Müdürü Tuncay Bilmiş, İlgili Şube Müdürleri ve 33 sözleşmeli Orman Mühendisi katıldı.

Açılış konuşması yapan Orman Bölge Müdürü Dr. Mimar Sinan Özkaya; Daha iyi yönetici olmak ve kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi adına 4 gün boyunca kişisel gelişim eğitiminin verileceğini belirtip,   Artvin’e gelerek eğitimi sunan Daire Başkanı Mehmet Koç’un şahsında, Başta Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey olmak üzere tüm orman Genel Müdürlüğü teşkilatına minnet ve şükranlarını sunarak eğitimin başarılı ve hayırlı olması temennisinde bulundu.

Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Mehmet Koç ;  181 yıllık geçmişi ve kimliği olan bir kurum olarak, 28 Orman Bölge Müdürlüğünde mesleğe bu yıl başlayan Orman Mühendisi ve Orman Muhafaza Memuru 4 bin sözleşmeli personele aynı anda Kişisel Gelişim ve Mesleğe hazırlama eğitiminin bu gün başladığını belirtip,  Kendimizi geliştirip yenileyerek nitelikli ve donanımlı halde  mesleğin severek yapılması gerektiğini vurgulayıp, eğitimin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

12-15 Ekim tarihleri arasında 4 gün sürecek eğitime Orman Mühendisleri ve Orman Muhafaza memurları katılacak.

(Artvin Orman Bölge Müdürlüğü)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ