Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Mahalle Muhtarları İle İstişare Toplantısı

Mahalle Muhtarları İle İstişare Toplantısı
  • 20.08.2020
  • Mahalle Muhtarları İle İstişare Toplantısı için yorumlar kapalı
  • 3.752 kez okundu

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran, Artvin merkez mahalleleri muhtarları, aileleri sporla buluşturmak ve sporun daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla istişare toplantısı yaptı.

Toplantıya; Çayağzı Mahallesi Muhtarı Filiz Dede, Çarşı mahallesi Muhtarı İsmet Gökdemir, Dere mahallesi Muhtarı Hasan Kalaycı, Balcıoğlu Mahallesi Muhtarı Bekir Yıldırım, Çamlık mahallesi Muhtarı Bayram Durmuş, Yeni Mahalle Muhtarı Fikri Alpaslan, Orta mahalle Muhtarı Abdullah Bilgin katıldı.

Toplantıda Demirkıran, spora katkı sunmanın ve toplumun A’dan Z’ye her kesiminin sporla ilgili bilinç sahibi olmasının gerekliliğini vurgulayarak, “ Yapmamız gerekirse köy köy, mahalle mahalle dolaşarak herkese ulaşacağız. Spor demek, sağlam vücut demek, spor demek sağlam kafa demek, spor demek sağlam zihin demek o nedenle spor yapmak bizi birey olarak sağlıklı bir ömür geçirmemizi sağlar.  Spora genç yaşlı demeden gün içerisinde hayatımıza dahil edeceğiz her saat spor yapmaktan vazgeçmeyeceğiz.” şeklinde konuştu.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ