Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

MHP Artvin İl Başkanı ve Ülkü Ocakları Başkanı’ndan Olcay Kılavuz’a Ziyaret

MHP Artvin İl Başkanı ve Ülkü Ocakları Başkanı’ndan Olcay Kılavuz’a Ziyaret
  • 28.07.2018
  • MHP Artvin İl Başkanı ve Ülkü Ocakları Başkanı’ndan Olcay Kılavuz’a Ziyaret için yorumlar kapalı
  • 23.461 kez okundu

MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç ve Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanımız Ogün Erdem, Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’u meclisteki makamında ziyaret ettiler.

MHP’den 24 Haziran genel seçimlerinde Milletvekili seçilen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un Artvin’den önemli ziyaretçileri vardı. Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç ve Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem, Olcay Kılavuz’u meclisteki makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Artvin’den götürülen hediyeler ziyarette Olcay Kılavuz’a takdim edildi. MHP Artvin İl Başkanı Kılınç ve Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem, Olcay Kılavuz ile bir müddet sohbet ederek genel durum değerlendirmesi gerçekleştirdi. Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem yaptığı açıklamada; “Sayın genel başkanımız tüm Artvin teşkilatlarımıza selamlarını iletti. Yüce Rabbimiz gençliğin Kılavuzunun, Türk milletinin vekilinin yardımcısı olsun” dedi.

MHP Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Ogün Erdem’in Ankara’da bir dizi ziyaretler daha gerçekleştirecekleri belirtildi.

ilkay ÖZDEMİR

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ