Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

MHP ve Ülkü Ocaklarından İftar Yemeği

MHP ve Ülkü Ocaklarından İftar Yemeği
  • 01.06.2019
  • MHP ve Ülkü Ocaklarından İftar Yemeği için yorumlar kapalı
  • 14.075 kez okundu

Artvin’de, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı ile Ülkü Ocakları İl Başkanlığı işbirliğiyle iftar yemeği verildi.

Artvin Şelale Düğün Salonunda düzenlene iftar programına MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem,  Artvin Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Artvin Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Gün, Kamu-Sen İl Temsilcisi İsrafil Bayrak, MHP İl Genel Meclis Üyesi Emin Mert, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şeref Öngüner, MHP İlçe Başkanları, bazı davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem, 11 ayın sultanı ramazan sayının bitmesine sayılı günler kaldığını anımsatarak, bu mübarek ayda yapılan ibadetlerin Yüce Allah katında kabul edilmesini diledi.

İstanbul’un fethinin 566 yıl dönümünü kutlayan Erdem, “ Fetih Türk tarihinin en büyük zaferlerinden biridir. Bu zafer çağ açıp çağ kapatırken Türk milletinin kutlu ülkü yolunda neler yapabileceğinin en güzel örneği olarak tüm dünyaya gösterilmiştir. Bilge Kağan’dan Alpaslan’a, Osman Gazi’den Fatih’e, Kanuni’den Atatürk’e kadar ülküsüne bağlı yetişen nesiller bundan sonrada Türk ülküsünü hak ettiği yere yükseltecektir. Tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum.” diye konuştu.

Serdar Kılınç’ta yaptığı konuşmada, ramazan ayının maneviyatına vurgu yaparak, ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi.

Kılınç, “İstabul’un fethinin 566. Yıl dönümünü kutladığımız bugünlerde Yüce Allah, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Kuzey Irak’a yönelik askeri harekâtında Mehmetçiğimize başarılar nasip eder inşallah. Allah inşallah bu millete yeniden lider ülke olmayı nasip eder. Lider ülke olmak için teşkilatlar olarak bizlere düşen neyse yapmaya dün olduğu gibi bugünde hazırız. Yolumuzdan dönemdik dönmeyiz” dedi.

Kılınç devamında “Ramazan ayının son günlerine girdik. Mevlam tüm İslam alemine hayırlı bayramlar nasip eyledin. Artvinli hemşerilerimize de şimdiden iyi bayramlar diliyorum. Artvin’de 9 ilçemizin 8’inde seçimler bitti. İnşallah 2 Haziran’da Yusufeli İlçesinde yenilecek seçimlerle seçim dönemini geride bırakacağız. Mevlam oraya da hayırlı seçim sonuçları nasip etsin. MHP teşkilatı bu gecede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ