Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Milletvekili Balta, Teşekkür Ziyaretlerine Devam Ediyor

Milletvekili Balta, Teşekkür Ziyaretlerine Devam Ediyor
  • 02.07.2018
  • Milletvekili Balta, Teşekkür Ziyaretlerine Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 26.041 kez okundu

AK Parti Artvin Milletvekili Av.Erkan Balta ile milletvekili adayı Muzaffer Çorbacı 24 Haziran Cumhurbaşkanı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçiminin ardından ilçelere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Son olarak Yusufeli’ne giden Balta ve Çorbacı burada partililer ile bir araya gelerek ilçe halkına teşekkür ettiler.

Milletvekili adayı Muzaffer Çorbacı burada yaptığı konuşmada, “Çok kısa bir zamanda aranıza katıldık. Sevdiniz bağrınıza bastınız. Belki iki vekil çıkaramadık ama inanın Artvin kazandı, Türkiye kazandı. Eğer Cumhurbaşkanımız kazanamasaydı evimizden dışarı çıkamazdık. Biz kazandık Artvin kazandı Türkiye kazandı Amerika kaybetti İsrail kaybetti PKK kaybetti. O yüzden mutluyum. Benim için hüzün gibi gözükse de ben asla öyle düşünmüyorum. Çünkü biz dava uğruna yola çıktık. Bu davanın bir ferdiyiz. Her zaman buradayız. Küskünlük asla olmaz” şeklinde konuştu.

Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

“Yusufelililer değerli hemşerilerim, kardeşlerim, komşularım, arkadaşlarım hepinizle gurur duyuyorum. Hem Cumhurbaşkanlığı zaferi hem meclis zaferi hepimize hayırlı olsun. Yusufeli Ak Partinin Artvin’deki kalesi hem çok seçmenimizin olduğu gibi hem de çok Ak Parti’nin destek aldığı ilçe. Gönlüm arzu ediyordu ki bütün köylerimize bütün mezralarımıza uğrayalım. Gezmeyle, Yusufelili hemşerilerimizle buluşmaya çalıştık ne kadarıyla buluştuk bilmiyorum ama Yusufeli yine yüzümüzü güldürdü. Yusufeli yine göğsümüzü kabarttı. Ben Yusufeli’ne Yusufelili hemşerilerime teşekkür ediyorum. Yusufeli’nin Ak Partiye desteğini biliyoruz.

Ben başta ilçe başkanıma, belediye  Başkanıma, teşkilat mensuplarına, kadın kollarına, gençlik kollarında görev yapan arkadaşlara, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize ,köy başkanlarımıza ,teşkilatlarda olmasa bile yüreği bizimle atan bize dua eden analarımıza büyüklerimize belki bizden daha büyük heyecanla seçim sonucunu bekleyen belki de şuanda bizden daha çok sevinmiş hala daha dua eden öyle analarımız, dedelerimiz, büyüklerimiz var.

Biz onların dualarıyla onların bizimle ilgili güzel düşünceleriyle onlara kucak dolusu şükranlarımı teşekkürlerimi sunuyorum. Yusufeli zorlu bir süreçten geçiyor. Yusufeli ilçesi bu kritik döneminde hükümette de güçlü olmak durumunda Yusufeli’nin meseleleri, dertleri Ankara’ya iyi anlatılması lazım. Ankara’dan Yusufeli’nin sorunlarının çözümü için daha kuvvetli desteğe ihtiyacımız var. Türkiye vakti demiştik Yusufeli vakti demiştik şimdi bizim için Yusufeli için çalışma vakti diyorum. İnşallah Yusufeli’mizi belediye başkanımızla buradaki diğer yetkililerimizle birlikte en sorunsuz şekilde en güzel Yusufeli’ne kavuşmak için önümüzdeki süreçte var gücümüzle çalışacağız.    Bütün imkânlarımızı kullanacağız. Bizim Yusufelili olduğumuz bir yana bu kadar milletine memleketine vatanına dinine bağlı insanların olduğu memleketinin geleceği için ilçeyi feda ederken en ufak rahatsızlık ortaya kurmayan memleketine karşı hükümetine karşı en küçük bir isyan en küçük bir asilik göstermeyen bu yüce gönüllü insanlara elbette ki devletimizin de hükümetimizin de borcudur.

Yusufeli barajının temeli atıldığında binlerce kişi oradaydı. Bizde oradaydık. Yusufeli’ni mezara gömüyorduk ama milletimiz için devletimiz için Yusufeli insanı alkışlayarak temelini attı. Başka bir memlekette bırakınız alkışlamayı törende yapmanız mümkün değil. Yusufeli insanı bu fedakârlıkların bu büyüklüğün karşısında her şeyin en güzeline layıktır. Bugün Recep Tayip Erdoğan’ı güçlü yapan Türkiye’yi güçlü yapan arkasındaki millet desteğidir.

 

Acaba Recep Tayip Erdoğan yine bu milletin desteğini alacak mı diye bütün dünya gözünü dikmiş bekliyordu. Türkiye de ki şer ortaklarının tek ümidi vardı belki bu dönem Ak Partiyi yıkarız. Milletimize güvendik milletimize inandık sağ olsun yine bizi mahcup etmedi. Bu aziz millete ne kadar teşekkür etsek azdır. Allah bizi mahcup etmesin Allah bizi size hizmet etme yoluna sizin desteklerinizle koydu. İnşallah bizi bu yolda en iyi şekilde hizmet etmeyi nasip etsin” ifadelerini kullandı..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ