Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Milli Eğitim Müdürlüğü ile DOKA Arasında ´Artvin Geleceğini Kodluyor´ Projesinin Sözleşmesi İmzalandı

Milli Eğitim Müdürlüğü ile DOKA Arasında ´Artvin Geleceğini Kodluyor´ Projesinin Sözleşmesi İmzalandı
  • 25.08.2018
  • Milli Eğitim Müdürlüğü ile DOKA Arasında ´Artvin Geleceğini Kodluyor´ Projesinin Sözleşmesi İmzalandı için yorumlar kapalı
  • 26.260 kez okundu

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü ile DOKA arasında ‘Artvin Geleceğini Kodluyor’ adlı projenin sözleşmesi imzalandı.

DOKA 2018 Yılı Teknik Destek Programı III. Dönem başvuruları kapsamında kabul edilen projeler arasında yer alan  “Artvin Geleceğini Kodluyor” projesinin sözleşmesi İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci tarafından Trabzon´da imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci burada yaptığı açıklamada, “Trabzon DOKA hizmet binasında gerçekleştirilen imza töreninde şu açıklamalarda bulundu:  Teknolojik ve bilimsel ilerlemenin ışık hızında gelişim gösterdiği çağımızda çağa ayak uydurmak ve bu gelişmelerin eğitim ve öğretime yansımalarını ilimizde görev yapan öğretmenlerimize aktarabilmek amacı ile hazırlanan proje kapsamında öğretmenlerimize ileri seviye kodlama ve robotik eğitimi verilecektir. 4 gün sürecek olan eğitim 32 saattir. Eğitime 30 öğretmen katılacaktır. Projenin hazırlanmasında, onaylanmasında emeği geçen ve katkısı bulunan başta Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansına ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimine teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Ç.P.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ