Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Moto Fest Artvin’de Atatürk Anıtına Çelenk Sunumuyla Başladı

Moto Fest Artvin’de Atatürk Anıtına Çelenk Sunumuyla Başladı
  • 28.07.2018
  • Moto Fest Artvin’de Atatürk Anıtına Çelenk Sunumuyla Başladı için yorumlar kapalı
  • 22.529 kez okundu

Artvin Motosiklet Spor Kulübü tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenen ‘ Moto Fest 18 Artvin’ festivali Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı.

Artvin’de kurulduğu günden itibaren yaptığı etkinliklerle sürekli kendilerinden söz ettiren,  ‘ Artvin Motosiklet Spor Kulübü’ üyeleri bu yıl 7’incisini düzenledikleri ‘ Moto fest’  festivali açışını yaptılar.

Artvin Valiliği önünde bulunan Atatürk anıtına çelenk sunma töreniyle başlayan program Kafkasör yaylasında bulunan kamp alanına hareketle devam etti.

Tören alanına Artvin Motosiklet Kulübü üyeler motorlarıyla gelirken onlara Telekom İl Müdürü Orhan Ağdemir ve ASKF Bakanı Sadettin Dağ eşlik etti. Atatürk anıtına çelenk sunumunu Artvin Motosiklet Spor Kulübü Başkanı Uluer Çelik yaptı. Saygı duruşu ve istiklal marşıyla devam eden programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı ise kulüp üyesi Ufuk Çelik tarafından gerçekleştirildi. Çelik konuşmasına festivale katkı sağlayan kurum ve kuruluşlara teşekkür ederken başlarken; “ 2007 yılında Artvin motosiklet kulübünün kuruluşundan itibaren yarattığımız sinerjiyle, özelikle festivallerimizdeki ev sahiplimiz birlik ve beraberliğimizle Türkiye’deki bir çok motosikletçinin Artvin’i bir motosiklet tutkunu il olarak tanıtmayı sağladık. Bu tarz festivallerin devamı anlamında bunların önemli olduğunu düşündüğümüz motosiklet tutkularını festivalimize bekliyoruz” diye konuştu.

Törenin sona ermesinin ardından motosiklet tutkuları Kafkasör yaylasında bulunan kamp alanına hareket ettiler.

Bu yıl 7’incisi düzenlenen ‘Moto Fest’ festivali 27-28-29 Temmuz tarihleri arasında olmak üzere 3 gün sürecek. Festivalin ikinci günü motorlu şehir korteji ve Türkiye’nin en büyük Atatürk heykeli ziyaretiyle devam edecek. Son olarak ise kamp alanına hareket edilecek. Festival konserler, gezi organizasyonları, motosiklet oyunları, ödüllü yarışmalar gerçekleşecek.

Festivale ilginin yoğun olması ve festivalde renkli görüntülerin ortaya çıkması bekleniyor.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ