Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

MÜSİAD Artvin Şubesinden İl Özel İdare Genel Sekreteri Yazıcı’ya Ziyaret

MÜSİAD Artvin Şubesinden İl Özel İdare Genel Sekreteri Yazıcı’ya Ziyaret
  • 05.11.2019
  • MÜSİAD Artvin Şubesinden İl Özel İdare Genel Sekreteri Yazıcı’ya Ziyaret için yorumlar kapalı
  • 113 kez okundu

MÜSİAD Artvin Şubesi, Artvin İl Özel İdare Genel Sekreterliği’ne ziyarette bulundu. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Artvin İl Yönetimi, Artvin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

MÜSİAD Artvin İl Başkanı Celal Öztürk ve Yönetim Kurulu üyelerinin yer aldığı ziyarette Artvin İl Özel İdaresi-Kent etkileşimi bağlamında kentin sosyo-ekonomik kalkınması yönünde atılabilecek müşterek adımlar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Artvin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Yazıcı, ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Artvin İl Başkanı Celal Öztürk ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, Artvin İl Özel İdare Genel Sekreterliği olarak Artvin’deki tüm STK’larla ortak payda da buluşma noktasında üzerine düşen görevi yaptığını ve bundan böyle de yapmaya devam edeceğini belirtti.

Artvin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Yazıcı ile MÜSİAD Başkanı Celal Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaret programı son buldu. Ziyaret sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Ç.P

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ