Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

O Sene Bu Sene

O Sene Bu Sene
  • 05.02.2019
  • O Sene Bu Sene için yorumlar kapalı
  • 2.035 kez okundu

Artvin Çoruh Spor U 17 takımıyla katılmış olduğu Artvin süper Amatör liginde ilk yarının son müsabakasında Artvin Hopaspor’u 3 sıfır yenerek sezonun ilk yarısını averaj ile lider tamamladı.

Artvin Süper Amatör Ligi Sezonun ikinci yarısı 3 mart 2019 pazar günü 12:00 da Hopa ilçe stadında Kemalpaşaspor – Artvin ÇoruhSpor Kulübü arasında oynanacak müsabaka ile başlayacak.

Artvin Çoruhspor kulübü başkanı Murat Yılmaz müsabakanın ardından yaptığı açıklamada; “Bugün Artvin Süper Amatör Ligi’nin ilk yarısının son müsabakasını Hopa ilçe stadında HopaSpor Kulübü ile oynadığımız müsabaka ile tamamladık bugün 3 – 0 galip geldik Antrenör Ahmet külünk ve sporcularımı Kutluyorum HopaSpor Kulübü de bizim gibi U 17 takımı ile mücadele etmekte HopaSpor Kulübü yönetimini hocalarına ve sporcularına gösterdikleri mücadeleden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

HopaSpor Kulübü bugün sahaya genç takımını değilde A takımda profesyonel olmayan alt yapıdan yetişen sporcularını sahaya sürerek bizleri çok farklı yene bilirdi fakat sadece bugünü kurtarabilirdi. Bu gün tamamen alt yapıdan kurulu takımını sahaya sürmek ile geleceğini düşünerek; sporcuların gelişimi için çok doğru bir iş yapmışlardır kendilerini ve dün sahada olan HopaSpor Kulübü altyapı antrenörü, sporcuları ve yönetim kurulu üyesi Murat Balkaya’yı Kutluyorum.  A. Hopaspor’umuzabaşarılar diliyorum.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ