Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Öğrencilerin Tatil Arkadaş’ları Bakanlıkta

Öğrencilerin Tatil Arkadaş’ları Bakanlıkta
  • 24.07.2020
  • Öğrencilerin Tatil Arkadaş’ları Bakanlıkta için yorumlar kapalı
  • 1.272 kez okundu

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilkokul 1,2,3 ve 4. Sınıf öğrencileri için hazırlanan “Arkadaş” tatil kitabının dağıtımına başlandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Vakıfbank İlkokulunda öğrenci ve velilerle bir araya gelerek  ilimize ulaşan “Arkadaş” kitabının dağıtımını başlattı.

Öğrenci ve velilere açıklamalarda bulunan Acar; “Bakanlığımızca ülkemizdeki bütün ilkokul öğrencilerine ulaşılarak gerçek hayatla müfredat arasındaki ilişkiyi açığa çıkarmayı amaçlayan “Arkadaş” kitabı her yaş gurubuna özel olarak hazırlanan içerikler sunmaktadır. Öğrenci ve velilerimiz  il genelinde okullarımıza ulaşan kitapları, okul idareleri ile iletişim kurarak alabileceklerdir.” dedi.

Okuldaki programın ardından İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Şube Müdürü Recep Kaya ve Okul Müdürü Zeliha Güney, Vakıfbank İlkokulu ikinci sınıf öğrenci velisi Nevin Polat’ı evinde ziyaret ettiler. Neşeli anların yaşandığı ziyarette öğrencimizle bir süre sohbet eden Acar; “Arkadaş” kitabını vererek yaz tatilini verimli geçirmesi için tavsiyelerde bulundu. Ziyaretleri ve ince düşüncelerinden dolayı mutlu olduğunu belirten Nevin Polat, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar ve yayındakilere teşekkürlerini iletti.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ