Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Özgür Onay Artvin Belediyesi Meclis Üyeliği İçin CHP’den Aday Adayı Oldu!

Özgür Onay Artvin Belediyesi Meclis Üyeliği İçin CHP’den Aday Adayı Oldu!
  • 09.11.2018
  • Özgür Onay Artvin Belediyesi Meclis Üyeliği İçin CHP’den Aday Adayı Oldu! için yorumlar kapalı
  • 25.094 kez okundu

Yıllarca dolmuş esnafı olarak Artvin halkına hizmet veren Özgür Onay, Artvin Belediyesi CHP Meclis Üyeliği için başvuruda bulunarak aday adayı oldu.

Özgür Onay neden aday adayı olduğunu açıkladı. Siyasetin halka hizmet yolunda en etkili yol olduğuna vurgu yapan Onay; “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Artvin Belediyesi CHP Meclis Üyeliği için aday adayı oldum.

Siyaset en etkili hizmet yoludur. Bugüne kadar partime oy vererek, oy verilmesi için çalışarak hizmette bulundum. Şimdi aktif olarak bir görev almam gerektiğini, gerek dostlarım, gerek arkadaşlarım, gerekse ailem belirtti. Ben de bunun için uygun bir dönem olduğunu gördüm.

Artvin Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığımı açıkladım. Belgelerimi CHP Merkez İlçe Başkanlığı’na verdim. Artvin’e, hayırlı olsun diyorum. Seçilsem de seçilmesem de aynı şekilde partime, düşüncelerime hizmet etmeye devam edeceğimi belirtmek isterim.

Atatürk’ün kurduğu Laik, sosyal, hukuk devletinin bizlere sunduğu seçme ve seçilme hakkını herkesin kullanması gerektiğini düşünüyorum. Ben bu görev için yola çıktım. Bundan sonrası saygıdeğer Artvin Halkı’nın teveccühüdür. Seçimlerin ülkemize, ilimize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

Özgür onay kimdir?

1968 yılında Ardanuç’un Cevizli (Anagert) köyünde dünyaya gelen Özgür Onay evli ve 2 çocuk babasıdır. Yıllarca Artvin Belediye Halk Dolmuşçu esnafı olarak hizmet veren Onay, Artvin Halkı’na Belediye Meclis Üyesi olarak hizmet edebilmek için CHP’den aday adayı oldu.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ