Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Şavşat İlçesinde Ramazan Bayramı Kutlamaları Gerçekleştirildi

Şavşat İlçesinde Ramazan Bayramı Kutlamaları Gerçekleştirildi
  • 08.06.2019
  • Şavşat İlçesinde Ramazan Bayramı Kutlamaları Gerçekleştirildi için yorumlar kapalı
  • 478 kez okundu

Şavşat ilçesinde bir dizi etkinlik ve ziyaretlerle birlikte Ramazan Bayramı kutlanırken, kutlamalara İlçe Kaymakamı Musa Göktaş, Belediye pasajında bayramlaşma programına katılırken, Daire amirleri ve vatandaşlarla bayramlaşıldıktan sonra bir takım ziyaretler gerçekleştirildi.

Şavşat Kaymakamı Musa Göktaş ve diğer protokol üyeleri İlçe Jandarma Komutanlığı’nı, İlçe Emniyet Amirliği’ni, Şavşat Devlet Hastanesi’ni, Devlet hastanesinde tedavi görmekte olan hastalarımızı ziyaret ederek bayramlarını tebrik ettiler. Ardından Şavşat Naime-İsmail Huzurevinde kalan yaşlılar ziyaret edildi ve bayram tebrik edildi. Burada Kaymakam Göktaş ve diğer protokol üyeleri huzurevi sakinleri ile yakından ilgilendiler.

Şavşat Kaymakamı Musa Göktaş ve diğer protokol üyelerinin son bir ziyaret programı daha vardı. Bayramda Şehit ve Gazi aileleri de yalnız bırakılmadı. Kıbrıs Gazisi Kamil Aytekin ve Şehit Piyade Onb. Tuncay Şahin’in annesi Zümriye Şahin’i evlerinde ziyaret edilerek bayramları kutlanarak bir süre sohbetler yapıldı.

Bayramlaşma ziyaretlerine Kaymakam Musa Göktaş’ın yanı sıra Belediye Başkanı Nihat Acar, İlçe Jandarma Komutanı V. Sn. Mustafa Eroğlu, İlçe Emniyet Amiri Vekili Servet Orhan ve Daire amirleri de eşlik etti.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ