Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

TÜGVA Kadın Aile Koordinatörlüğü Başkan Aytekin’le Kahvaltı Da Bir Araya Geldi

TÜGVA Kadın Aile Koordinatörlüğü Başkan Aytekin’le Kahvaltı Da Bir Araya Geldi
  • 09.03.2019
  • TÜGVA Kadın Aile Koordinatörlüğü Başkan Aytekin’le Kahvaltı Da Bir Araya Geldi için yorumlar kapalı
  • 167 kez okundu

Yusufeli  TÜGVAKadın Aile Koordinatörlüğü, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’le  kahvaltı programında bir araya geldi.

Yusufeli  TÜGVA  Kadın Aile Koordinatörlüğü’nün  düzenlediği kahvaltı organizasyonun, bu hafta ki konuğu Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’di . Yaklaşık 1 yıldır faaliyette olan ve yaptığı bir çok organizasyon ve çalışmalarla gençlerin sosyal ve kültürel birikimlerine katkı sağlayan Yusufeli Türkiye Gençlik  Vakfı  bu hafta Kadın Aile Koordinatörlüğünün  öncülüğünde  bayan öğrencileri ağırladı. Yapılan programa Yusufeli TÜGVA yönetim kurulundan  TÜGVA Başkanı Taner Atıcı, Kadın Aile Koordinatörü Yaşar Gül Aslan ,Eğitim Koordinatörü İsmail hakkı Tekin ,Çalışan Gençlik Koordinatörü Ramazan Çakal ve Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin katıldı .

TÜGVA Kadın Aile Koordinatörlüğü’nün düzenlediği programla ilgili konuşan Başkan AYTEKİN; “Yusufeli TÜGVA ‘nın kısa sürede bir gelişim kat ettiğini ve gençlerin,  sosyal, kültürel ve eğitim alanındaki birikimlerine çok ciddi katkılarının olduğunu görmekten ziyadesiyle memnunum. Bu tür çalışmaların, yarınlarımızın mihenk taşı olan gençlerimize, çok önemli katkılar sağlayacağına inancım tam. Bundan sonra ki süreçte de ilçemizde ki gençlere yönelik yapılan çalışmaları dün olduğu gibi yarında desteklemeye devam edeceğiz. “ dedi.

Toplantıda  yönetim kurulu üyeleri konuşmalarında vakfın yaptığı faaliyetler,  gençlere verilen önem ve hedeflerinden  bahsetti. Daha sonra gençlerin fikirleri alınarak bundan sonraki süreçte gençlere yönelik ne tür çalışmalar yapılması gerektiğiyle alakalı istişarelerde bulunuldu. Program ise Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’in konuşmasıyla sona erdi.

Hacer ERER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ