Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Türk Eğitim-Sen İle Kıbrıs İlim Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı

Türk Eğitim-Sen İle Kıbrıs İlim Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı
  • 26.07.2018
  • Türk Eğitim-Sen İle Kıbrıs İlim Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı için yorumlar kapalı
  • 15.039 kez okundu

Türkiye Kamu-Sen Artvin il Temsilcisi, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı İsrafil Bayrak, Türk Eğitim-Sen İle Kıbrıs İlim Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandığını açıkladı.

Bayrak konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Türk Eğitim-Sen’in eğitim kurumları ile işbirliği sürmektedir. Türk Eğitim Sen; üyeleri ve  çalışanlarının gerek kendileri gerekse birinci dereceden yakınlarına avantaj sağlayan indirim anlaşmalarına bir yenisini eklemiştir. Türk Eğitim-Sen ile Kıbrıs İlim Üniversitesi arasında, Türk Eğitim-Sen üyelerine, çalışanlarına ve/veya eş ve çocuklarına, üniversite tarafından lisans ve yüksek lisans eğitiminin indirimli olarak verilmesine ilişkin 18.07.2018 tarihinde protokol imzalanmıştır.

Buna göre; uzaktan eğitim işletme tezsiz yüksek lisans programı hariç tüm lisans ve yüksek lisans programlarında Türk Eğitim-Sen üyelerine, çalışanlarına ve/veya eş ve çocuklarına o yıl üniversite tarafından ilan edilen ve uygulanan eğitim bedelleri üzerinden yüzde 35 indirim yapılacaktır.

Yükseköğretim Kurumları Sınavlarının açıklanmasının beklendiği bu günlerde üyelerimize yeni ve avantajlı seçenekler sunmanın gururunu yaşıyoruz. Benzer hizmetlerimizin sayısı artarak devam edecektir” ifadelerini kullandı.

İlkay ÖZDEMİR

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ