Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Türkiye Öğretmenler Kupası Artvin Finalistlerinden Acar’a Ziyaret

Türkiye Öğretmenler Kupası Artvin Finalistlerinden Acar’a Ziyaret
  • 07.11.2019
  • Türkiye Öğretmenler Kupası Artvin Finalistlerinden Acar’a Ziyaret için yorumlar kapalı
  • 234 kez okundu

Türkiye Öğretmenler Kupası Artvin Finalistleri İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’ı Makamında Ziyaret Etti

Öğretmenlerin motivasyonlarının artırılması, okullar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi ve sporun geniş kitlelere yayılması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen “Türkiye Öğretmenler Kupası” turnuvalarında ilimizi bölge finallerinde temsil edecek olan Borçka Bayanlar Voleybol Takımı ve Merkez İlçe FUTSAL Takımı oyuncuları İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri Acar’ı ziyaret etti.

Acar: “Okullarımızda sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetleri önemsiyoruz. Akademik başarı tek başına yeterli değildir. Amacımız çocuklarımızı çok yönlü bir gelişim programıyla yetiştirmektir. Takım oyunları; ahlak temelli disiplini, rekabeti, paylaşmayı, takım ruhunu, kazanmayı, kaybetmeyi yani hayatı bize öğretir. Öğrencilerimizi, sporla, sanatla, müzikle, resimle tanıştırmamız gerçek başarıyı yakalamamız açısından çok büyük bir öneme sahiptir.” ifadelerine yer verdi.

Görüşmenin ardından finalistleri tebrik eden Acar Trabzon’da düzenlenecek bölge finalinde ilimizi temsil edecek takım oyuncularına başarılar diledi.

Gönül GÜNAY GÖKDEMİR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ