Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Uçar,  4.Kez Başkan Seçildi

Uçar,  4.Kez Başkan Seçildi
  • 22.06.2017
  • Uçar,  4.Kez Başkan Seçildi için yorumlar kapalı
  • 569 kez okundu

S.S.37 Nolu Minibüsçüler Ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin 2017 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti.  Yönetim kurulu başkanlığına iki yıllığına seçilen Halit Uçar, 4. Kez başkan oldu.

S.S.37 Nolu Minibüsçüler Ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi (seyitler) in 2017 yılına ait olağan genel kurul toplantısı seyitler köyündeki kooperatif binasında yapıldı.

Kırk dokuz üyesi bulunan 37 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi tek listeyle yönetim kurulunu seçti.  Yönetim kurulu başkanlığına iki yıllığına Halit Uçar seçilirken yönetim kurulu üyeleri ise Ümit Haser, Erdem Bucak, Eren Dursun, Selim Bilgin seçildi.  Denetleme Kuruluna ise Abdülkerim Aydın ve Uysal Haser seçildi.

Dördüncü kez kooperatif başkanlığına seçilen Halit Uçar şu açıklamayı yaptı: “Dördüncü kez bizleri bu göreve layık gören üyelerimizin hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Yaklaşık on yıldır taşımacılık sektöründe faal olan kooperatifimiz sayın yolcularımıza en kaliteli hizmeti nasıl verebilirizin mücadelesini veriyoruz. Taşımacılığını yaptığımız seyitler köyü halkı, Artvin Çoruh Üniversitesi’nde okuyan öğrenci kardeşlerimiz, fen lisesi ve taşımalı öğrencilerimizi nasıl memnun edebilirizin derdindeyiz. Yeni yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Sayın Valimize, Sayın Belediye Başkanımıza, sayın ticaret ve esnaflar odası başkanımıza ziyaretlerde bulunacağız. Bizleri takip eden değerli basın mensubu arkadaşlarımızı da buradan çok teşekkür ederim.”

Ç.P.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ