Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Vali Doruk, İl Genel Meclis Üyelerini Kabul Etti

Vali Doruk, İl Genel Meclis Üyelerini Kabul Etti
  • 09.05.2019
  • Vali Doruk, İl Genel Meclis Üyelerini Kabul Etti için yorumlar kapalı
  • 200 kez okundu

Artvin Valisi Yılmaz Doruk, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından yeni görev dönemlerine başlayan İl Genel Meclisi Başkanı Furkan Çakmak ve üyelerini kabul etti.

İl Genel Meclisi Başkanlığa seçilen Furkan Çakmak ile güven tazeleyerek İl Genel Meclisi üyeliğine devam eden ve ilk kez seçilerek görev alan üyeleri tek tek tebrik eden Vali Doruk, İl Genel Meclisi üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi.

31 Mart’ta geçekleştirilen seçimlerin hem ilimize hem de ülkemize hayırlı olmasını temennisinde bulunan Vali Doruk, “ Seçim sonuçları hepimize hayırlı olsun. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi olarak 320 köyümüze hizmet vermeye devam edeceğiz.  Hizmetlerimiz sadece alt yapı hizmetleri ile sınırlı değil. İl Özel İdaresinin yetki ve sorumluluk sahası içerisinde sosyal,  kültürel,  sağlık olmak üzere bütün alanlarına nüfus edeceğiz.  Ben bu vesileyle daha önce İl Genel Meclisimizde görev almış bütün arkadaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum. El birliği içerisinde sizlerle beraber ilimizin gelişmesine, kalkınmasına ve tanıtımına katkı sağlayacağımız hizmet üreteceğiz. Yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

-Tüm Artvin’i temsil ediyorsunuz-

Makamların kalıcı olmadığını kalıcı olanın vatandaşlara yapılan hizmetler olduğunu belirten Vali Doruk, “Siz değerli meclis üyeleri ilimizi temsil ediyorsunuz. Özel İdare denilince, İl Genel Meclisi denilince tüm köylerimizden mezralarımıza kadar sorumluyuz. Vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini, ihtiyaçlarını en hızlı ve en etkin şekilde karşılamak gibi hepimizin önemli görev ve sorumlulukları var. Hep birlikte daha çok çalışarak özellikle kırsalda ve köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam standartlarının yükseltilmesine katkı sunmanın gayreti içerisinde olalım.” diye konuştu.

– Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağız-

Önümüzdeki 5 yıl süreyle görev yapacak olan İl Genel Meclisi Üyeleri ise kendilerini kabul eden Vali Doruk’a teşekkür ederek, ilin kalkınması ve gelişmesi noktasında mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacaklarını dile getirdi.

AVBM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ