Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Vali Doruk, Kahveci’ye Veda Yemeği Düzenledi

Vali Doruk, Kahveci’ye Veda Yemeği Düzenledi
  • 05.10.2019
  • Vali Doruk, Kahveci’ye Veda Yemeği Düzenledi için yorumlar kapalı
  • 139 kez okundu

Vali Yılmaz Doruk, Eski İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci’ye  Veda Yemeği Düzenledi.

Kahveci: “Artvin’de Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden ayrılmam sebebiyle Valiliğimizin düzenlediği veda yemeği için Valimiz Sayın Yılmaz Doruk’a şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Kahveci düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada; “Sayın Valimizin hakkımızdaki duygu ve düşüncelerinden onur duydum. Programa katılan kıymetli daire amiri arkadaşlarıma güzel dilek ve temennileri için teşekkür ediyorum.

2014 Temmuz ayında Artvin Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak göreve başladığım ve Eylül 2019 tarihine kadar yürütmüş olduğum Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden Milli Eğitim Bakanlığı Koordinasyon biriminde görevlendirilmem dolayısıyla ayrılmış bulunmaktayım. Görev süresi içerisinde ilimizde çocuklarımızı talim ve terbiye anlamında en güzel şekilde yetiştirmek, ilimizde eğitimin niteliğini geliştirmek ve daha ileri seviyelere taşımak amacıyla ekibimizle birlikte birçok proje uyguladık.Yine bu süre içerisinde ilimizde Cumhurbaşkanı başdanışmanı sayın İsrafil Kışla, milletvekilimiz sayın Erkan Balta ve Bakanlığımız yöneticilerinin katkıları, il özel idare ile Çevre şehircilik il müdürlüğünün destekleriyle 30 adet yeni eğitim kurumu ve müştemilatının ilimize kazandırılmasına vesile oldukları için şükranlarımı sunuyorum.

Artvin’de görev yaptığım süre içerisinde tüm kurumlarımızla sürekli işbirliği saygı ve hoşgörü içerisinde çözüm odaklı çalıştık. Bütün kurum amirlerimize süreçteki samimi destekleri için çok teşekkür ediyorum. 5 yıl görev yapmaktan onur duyduğum bu güzel şehirde güzel insanlarla güzel hatırlar biriktirdik. Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ bırakmak ümidiyle. Hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

Hacer ERER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ