Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Vali Yılmaz Doruk Merkez İlçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

Vali Yılmaz Doruk Merkez İlçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi
  • 28.11.2019
  • Vali Yılmaz Doruk Merkez İlçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi için yorumlar kapalı
  • 86 kez okundu

Artvin Valisi Yılmaz Doruk, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar ile ilimizde yürütülen eğitim çalışmalarını değerlendirmek için merkez ilçedeki ortaokul ve orta öğretim kurumları yöneticileriyle bir araya geldi.

Artvin Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen görüşmelerde, okulların fiziki durumu, eğitim öğretim adına düzenlenen çalışmalar, personel durumu, sosyal kültürel ve sportif faaliyetler ve yürütülen ulusal ve yerel projeler ele alındı.

Toplantının açılışında konuşan Vali Doruk; ilimizde eğitim seviyesi olarak nerede olduğumuzu görmek ve okul müdürlerini birebir tanımak açısından bu toplantıların önemli olduğunu belirtti.

Vali Doruk: “Eğitim kurumu yöneticileri olarak sizler çok önemli bir görev ifa etmektesiniz. Her birimiz, bu ülkenin geleceği olan yavrularımızı sizlere emanet ediyoruz. Çocuklarımızın donanımlı bir şekilde yetişmesinde, memleketine, milletine faydalı bireyler olmasında, siz eğitimcilerin ciddi emekleri vardır ve bu durum sizlere büyük sorumluluklar yüklemektedir.” ifadelerine yer verdi.

Toplantı merkez ilçe ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında yürütülen ve yürütülmesi planlanan eğitim faaliyetlerinin değerlendirilmesiyle devam etti.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ