Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

VALİ YILMAZ DORUK’UN YENİ YIL MESAJI

VALİ YILMAZ DORUK’UN YENİ YIL MESAJI
  • 31.12.2020
  • VALİ YILMAZ DORUK’UN YENİ YIL MESAJI için yorumlar kapalı
  • 4.954 kez okundu

Tazelenen ümitler eşliğinde yeni başlangıçları da beraberinde getiren bir yılı daha kardeşliğin, birliğin ve dayanışmanın şehri Artvin’de, yöremizin kadirşinas insanlarıyla birlikte karşılamanın heyecanı ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Geride bıraktığımız yıl, başta Covid-19 Pandemisi olmak üzere dünya nüfusunun büyük bir kısmını olumsuz yönde etkileyen gelişmeler yaşandı. Yaşanan bu olaylar karşısında dünya ülkeleri maalesef iyi bir sınav veremezken Türkiye, eğitimden sağlığa kadar her alanda oluşturduğu güçlü alt yapısıyla başarılı bir şekilde mücadeleye devam ediyor.

Özellikle sağlık alanında kaydedilen ilerlemeler insan yaşamını ciddi derecede tehdit eden salgınla mücadelemizde büyük katkılar sağlıyor. Bu bağlamda Artvin’de gerek sağlık alt yapımız gerekse de vatandaşlarımızın tedbirlere karşı duyarlı davranmasıyla bulaş yayılma riskini düşük seviyelerde tutmayı başardık.

Bu vesile ile kıymetli vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyor, tedbiri elden bırakmayarak yeni yılda da kurallara aynı hassasiyetle uymaya devam etmemiz halinde geçmişte olduğu gibi vaka sayılarımızın sıfır olduğu günlere tekrar kavuşmayı başaracağımıza yürekten inanıyorum.

Geride bıraktığımız 2020 yılı içerisinde Artvin’imizin her alanda var olan eşsiz potansiyelini harekete geçirerek bu nadide şehrin markalaşması, tanıtılması, kalkınması ve dünyanın en önemli cazibe merkezlerinden biri haline gelmesi için sürdürdüğümüz çalışmalarımız yeni yılda da artarak devam edecektir.

Bu düşüncelerle, 2021 yılının ülkemize ve tüm insanlığa başta sağlık, huzur ve barış getirmesini temenni ediyor, yeni yılınızı tebrik ediyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ