Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Yeniden Refah Teşkilatlanma Çalışması Aralıksız Sürüyor

Yeniden Refah Teşkilatlanma Çalışması Aralıksız Sürüyor
  • 29.03.2019
  • Yeniden Refah Teşkilatlanma Çalışması Aralıksız Sürüyor için yorumlar kapalı
  • 198 kez okundu

Türkiye Cumhuriyetinin eski başbakanlarından merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın Genel Başkanlığında 23 Kasım 2018 yıldan kurulan Yeniden Refah Partisi teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Artvin İl Başkanlığına Talip Sucu’nun atanmasının ardından teşkilatlanma çalışmaları hız kazandı.

Yeniden Refah Partisi Artvin Kadın Kolları Zeynep Özkent getirildi. Görevi devralan Özkent, parti binasında ilk toplantısını yaptı. Özkent, burada yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ameller, niyetlerle tartılır. Yani yapılan işler ve ibadetler niyetlere göre değerlendirilir. Neyi elde etmek istediğimiz ve neleri gaye edindiğimiz önemlidir.

İslami tebligatta muhatabımız istisnasız bütün insanlardır. Öyle ise görüşü ve görüntüsü ne olursa olsun, davamız herkese anlatılmalı, davet her kesime yapılmalıdır. Tebliğ ve davet bizden, hidayet Allah’tandır. Bizde bu davayı herkese duyurmak için yola çıktık yönetim de adalet paylaşımda adalet diyoruz yaşanabilir Türkiye yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya düzenini kurmak için biz varız ve bu davada bizde varız diyen tüm Artvinli hanımları bu davaya kendi öz görüşleri olan milli görüş davasına sahip çıkmaya davet ediyoruz.”

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ