Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Yusufeli’nde 3.Kez Belediye Başkanı Seçilen Eyüp Aytekin, Teşekkür Mesajı Yayımladı

Yusufeli’nde 3.Kez Belediye Başkanı Seçilen Eyüp Aytekin, Teşekkür Mesajı Yayımladı
  • 07.06.2019
  • Yusufeli’nde 3.Kez Belediye Başkanı Seçilen Eyüp Aytekin, Teşekkür Mesajı Yayımladı için yorumlar kapalı
  • 21.947 kez okundu

Aytekin: Yusufeli Emaneti Ehline Teslim Etti

Yusufeli ilçesinde 2 Haziran 2019 Pazar günü gerçekleştirilen 31 Mart seçiminin yenilendiği seçimlerde Cumhur İttifakı’nın AK Partili belediye başkan adayı Eyüp Aytekin kazanmıştı. Eyüp Aytekin başkan seçildikten sonra bir mesaj yayımlayarak 3.kez kendisini bu göreve layık gören Yusufeli halkına ve kendisine destek olan AK Partili ve MHP’liler ile gönüldaşlarına teşekkür etti.

Aytekin mesajında; “ Bugün hakkın yerini bulduğu ve Yusufeli’nin kazandığı güzel bir gün oldu. Yola çıkarken Yusufeli emaneti ehline verecek demiştik, vatandaşlarımız bizi tekrar bu göreve layık görüp, emanete de emanetin ehline de sahip çıktılar.

Kıymetli hemşerilerimizin, bize göstermiş olduğu bu teveccüh için hepsine çok teşekkür ediyorum.

Yaşadığımız bu başarının asıl mimarları bize gönül veren, Yusufelinin geleceğiyle dertlenip sokak sokak ev ev çalışan kardeşlerimizdir.

31 Mart’ta yaşadığımız süreçten sonra özveriyle ve büyük bir çabayla yanımızda olan, bize omuz veren, tüm dostlarımıza, kardeşlerimize, hanımlarımıza da çok teşekkür ediyorum.

Elbette Yusufeli için Cumhur İttifakı dediğimizde, Ak Partiye ve Milliyetçi Hareket Partisine gönül veren tüm dostlarımız, arkadaşlarımız, kardeşlerimiz.. Birlikte verilen bu mücadeleyi kendi nefislerinden üstün tutup Yusufeli için çalışmanın hakkını verdiler.

Ben bu vesileyle hem bu iki partimize gönül veren vatandaşlarımıza hem de Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarına çok teşekkür ediyorum.. Kısa zamanda çok çalışıp Yusufeli’nin geleceği için ter döktüler. Yusufeli için birlikte çalışmaya da aynı azimle devam edeceğiz inşallah.

Ayrım yapmadan insanımızı sahiplenip kardeşçe kucaklayıp Yusufeli’ni daha ileriye taşımanın zamanıdır.

Artık bu saatten sonra herkesin sorumluluk sahibi olması ve yeni Yusufeli’ni vatan kılma irademizi zaafa uğratmaktan kaçınması en büyük temennimizdir.

Yusufeli’nde aldığımız bu güzel sonuçtan sonra 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın ve sayın Binali Yıldırım’ın da ipi göğüslemelerini diliyor, İstanbulluların da emaneti ehline ve tecrübeye teslim edeceklerine inanıyorum.

Kaybedeni olmayan, Yusufeli’nin geleceği için ter döken herkesin kazandığı, Yusufeli’nin güzel insanlarının kazandığı bir seçimi daha alnımızın akıyla nihayete erdirmiş olduk. Bu vesileyle, seçim sonuçlarının ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ