Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Yusufeli’nde Gelenek Bozulmadı, Emekli Öğretmenler Unutulmadı

Yusufeli’nde Gelenek Bozulmadı, Emekli Öğretmenler Unutulmadı
  • 26.11.2019
  • Yusufeli’nde Gelenek Bozulmadı, Emekli Öğretmenler Unutulmadı için yorumlar kapalı
  • 94 kez okundu

Yusufeli Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Yusufeli ilçe merkezi ve köylerinde ikamet eden emekli öğretmenlere yemek organizasyonu düzenledi.

Yusufeli Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçe merkezi ve köylerinde görev yapan öğretmenlere hediye gönderiyor ve emekli öğretmenlerle de yemek organizasyonunda ile bir araya geliyor.

Yusufeli belediye Kültürevi’nde düzenlenen yemeğe Yusufeli Belediye Başkan Vekili Ahmet DEMİRCİ, belediye meclis üyeleri, ilçe merkezi ve köylerinde ikamet eden emekli öğretmenler, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Toprak ve Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Erkin Tokgöz katıldı.

Düzenlenen yemek organizasyonda emekli öğretmenlere belediye logosunun yer aldığı havlu ve Yusufeli Belediyesi 2019 yılı dergisi hediye edildi. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’in il dışında olduğundan katılamadığı öğretmenler günü programına bir mesaj gönderdi. Başkan Aytekin mesajında, “Öğretmeler ağabeylerimin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Bu yıl ki programa şehir dışında olduğumdan katılım sağlayamadım. Hep birlikte nice sağlıklı mutlu yıllar diliyorum.”dedi.

Yusufeli Belediyesi tarafından, ilçe merkezi ve köylerinde görev yapan bütün öğretmenlere belediye logosunun yer aldığı havlu hediye edildi.

Ç.P

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ