Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Yüz Yüze Eğitimde İkinci Aşama Başladı

Yüz Yüze Eğitimde İkinci Aşama Başladı
  • 15.10.2020
  • Yüz Yüze Eğitimde İkinci Aşama Başladı için yorumlar kapalı
  • 553 kez okundu

Covid-19 salgını nedeniyle mart ayında ara verilerek EBA üzerinden uzaktan eğitimle devam eden, 21 Eylül itibariyle okul öncesi ve birinci sınıf seviyelerinde kademeli ve seyreltilmiş olarak tekrar başlayan yüz yüze eğitimin ikinci aşaması bugün 2,3,4,8,12  ile hazırlık sınıfları ve özel eğitim  sınıflarındaki öğrencilerimizin ders başı yapmasıyla başladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Merkez 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesini ziyaret ederek yüz yüze eğitimin ikinci aşaması kapsamında uzun bir aradan sonra okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan öğretmen ve öğrencilerimizle buluştu.

Okul bahçesinde öğrencilere seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, pandemi ile mücadele kapsamında okullarda uyulması gereken kurallar hakkında hatırlatmalarda bulundu. 2020-2021 eğitim öğretim yılının ülkemiz için hayırlı olmasını dileyen ACAR, başarı dileklerinde bulunarak konuşmasını sonlandırdı.

Ardından öğretmenler odasında okul idareci ve öğretmenleriyle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR,  pandemi döneminde göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederek başladığı konuşmasında uzaktan eğitim sürecinde ilimizde yapılan faaliyetler hakkında bilgiler paylaştı. 12 Ekim itibariyle kademeli ve seyreltilmiş olarak ikinci aşaması başlayan yüz yüze eğitim hakkında değerlendirmelerde bulunan ACAR, sağlık ve başarı dileklerinde bulunarak okuldan ayrıldı.

Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR’a İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Recep KAYA eşlik ettiler.

(Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ